Brokastu rullīši ar kūpinātu lasi

Šī recepte ir pierādījums tam, ka ļooooti gardas un sātīgas brokastis iespējams pagatavot pavisam īsā laikā – tik cik jāsagriež produkti un jāapcep ola. Šie rullīši ir ļoti ērti arī līdzņemšanai, līdz ar to derēs gan tiem, kam nepatīk ēst brokastis uzreiz pēc pamošanās, gan tiem, kas vienmēr steidzīgi, kā arī tie būs lieliska uzkoda, atpūšoties pie dabas. Pateicoties krēmsieram, rullīši sanāk ļoti krēmīgi, papildus mērcītes nemaz nav nepieciešamas, bet pārējais sastāvs ir atbilstošs kārtīgām brokastīm – fiksais olu kultenis, ar D vitamīnu un omega 3 bagātais lasis, veselīgie spināti, tomātiņš, zaļumi, ņammmm.

Brokastu rullīši ar kūpinātu lasi

Daudzums: 3 rullīši
Pagatavošanas laiks: 10 min

Kas nepieciešams, lai pagatavotu brokastu rullīšus?
❁ 160 g kūpināts lasis (izmantoju Viči (veikalos pieejamais iepakojums gan pagaidām izskatās savādāk nekā šajās bildēs redzamais))
❁ 4 olas
❁ 3 saujas spināti
❁ 3 pilngraudu tortiljas
❁ 1 vidējs tomāts
❁ 5 ēd.k. ar kaudzīti krēmsiers
❁ Buntīte dilles, lociņi
❁ Citronpipari vai citas garšvielas pēc izvēles
❁ Eļļa cepšanai

Kas jādara?
♨ Pannā jāsakarsē eļļa, tajā jāliek olas un maisot neilgi jāapcep, pievienojot arī citronpiparus
♨ Lasis un tomāts jāsagriež šķēlītēs, dilles un lociņi jāsasmalcina
♨ Krēmsiers jāsamaisa kopā ar zaļumiem, atstājot nedaudz lociņu pārkaisīšanai
♨ Tortiljas jānoklāj ar krēmsieru, virs tā pa vidu  vertikālā līnijā jāizklāj spināti, virs tiem tomāta šķēlītes, virs tām olu kultenis, virs tā jāliek lasis, jāpārber pāri arī svaigie lociņi
♨ Tortilja jāaizloka (es to daru tā – aizloku ciet nedaudz no apakšas (sev tuvākās malas), pēc tam aizloku no sāniem, liekot vienu maliņu virs otras, kārtīgākai nostiprināšanai var izmantot koka irbulīti vai folliju/papīru)

Brokastu rullīši ar kūpinātu lasi

Labu apetīti! ツ

Leave a Reply

*