PAR MANI

Čau!

Darbošanās par un ap kulinārijas brīnumiem – tā nav mana nodarbošanās, tā ir mana aizraušanās, izklaide un atpūtas veids. Sākās viss ar to, ka skolas vajadzībām vajadzēja izveidot blogu par jebkādu tēmu. Ilgi nedomājot, sāku blogot par gatavošanu, saviem mīļākajiem, gardākajiem ēdieniem. Mācījusies pavārmākslu nekur neesmu, visas manas zināšanas šajā jomā ir iegūtas pašmācības ceļā. Galvenā ir vēlēšanās kaut ko darīt, un tad viss izdodas!

 

Noteikti neesmu no tiem cilvēkiem, kas var katru dienu ēst vienu un to pašu, tādēļ ir tikai pāris man pavisam mīļi ēdieni, kurus mēdzu gatavot atkārtoti. Man ļoti patīk izmēģināt jaunas lietas, arī pavārmāksla nav izņēmums, tas ir pat sava veida azarts – atrast kaut ko jaunu, vēl nebijušu un galvenais gardu!

Blogā jūs atradīsiet pārsvarā receptes, pa retai reizei arī rakstiņu par kādu konkrētu produktu – ko labu tas mums dod, taču vispār regulāri apmeklēju arī vietas, kurās gatavo citi, par tām, kā arī par maniem virtuves jaunumiem vairāk varat uzzināt instagram kontā – @prieksgatavot.

Lai priecīgi un gardi! ツ

Silva

Leave a Reply

*